ROZGRZEWKA
  Strona główna > Tenis > ROZGRZEWKA

  Przed przystąpieniem do gry w tenisa konieczna jest choć krótka rozgrzewka. Nie tylko postawi nas ona w pełnej gotowości, ale przede wszystkim zmniejszy ryzyko urazu.

  Gracze zaawansowani narażeni są zwłaszcza na urazy łokcia (tzw. łokieć tenisisty). Początkujący zwykle mocno odczuwają obciążenie nadgarstków.

  Powodem kontuzji może być źle dobrana rakieta – zbyt ciężka, o zbyt mocnym naciągu strun. Kontuzje ścięgien nóg zazwyczaj zdarzają się na kortach o twardej nawierzchni. By przeciwdziałać takim wypadkom, szczególnie zadbaliśmy o zapewnienie w GYMSTATION odpowiedniej, bezpiecznej i komfortowej nawierzchni kortu.

  Na rozgrzewkę najwłaściwszy jest zestaw ćwiczeń rozciągających - biegi, podskoki, krążenia ramion, nadgarstków i głowy. Osoby o wyjątkowo słabych rękach, które chcą grać w tenisa, powinny dodatkowo stosować codziennie porcję ćwiczeń wzmacniających, takich jak ściskanie w dłoni gumowej obręczy lub piłeczki.

  PROMOCJE
  • Karnety dla rodzin
   Karnet dla rodzin
   Grunt to zdrowa i aktywna rodzinka:) Pomożemy Ci wprowadzić do Twojej rodziny zdrowy i aktywny tryb życia . Stworzyliśmy dla Was odpowiednie warunki. Przyjdź i przekonaj się sam! Szczegóły w recepcji 
  • studenci
   Promocja dla uczniów

   Za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej lub uczniowskiej jednorazowe wejście na siłownię lub zajęcia fitness 50% taniej. Promocja ważna do odwołania.

  • Karnet wakacyjny dla uczniów oraz studentów

   Od poniedziałku, tj. 11.06.2018  ruszyła promocja na karnety uczniowskie oraz studenckie! :)
   Informacje dotyczące karnetów znajdziecie Państwo w recepcji naszego klubu

  GRAFIK ZAJĘĆ
  • zobacz
  • streching
   Brzuch Uda Pośladki
   2018-12-10 18:00
   Prowadzący: Marcin
   Czas trwania: 1 godz.
  • spin rower
   Spinning
   2018-12-10 18:00
   Prowadzący: Asia
   Czas trwania: 1 godz.
  • spin rower
   Spinning
   2018-12-10 19:00
   Prowadzący: Asia
   Czas trwania: 1 godz.
  AKTUALNOŚCI