PRZYJĘCIE URODZINOWE
  Strona główna > Tenis > PRZYJĘCIE URODZINOWE

  Chciałbyś, by urodziny Twojego dziecka były wyjątkowe?

  Proponujemy Ci zorganizowanie przyjęcia w oryginalnej formie. Urodziny z tenisem to wyjątkowy sposób na przyjęcie z okazji urodzin.

  Oprócz atrakcji związanych z tradycją urodzinową, takich jak zdmuchnięcie świeczek i wręczenie prezentów, jubilat wraz ze swoimi gośćmi spędza czas na sportowo. Tenis, piłka nożna, dwa ognie i wszelkie inne gry i zabawy ruchowe to nieodłączna część przyjęcia.

  To wszystko na krytych kortach tenisowych otoczonych parkiem – miejsce idealnie nadaje się na wyprawienie przyjęcia, a jego forma zaszczepi wśród dzieci chęć do uprawiania sportu.

  Zapraszamy do obejrzenia pierwszych urodzin jakie zorganizowaliśmy na naszych kortach. Było dużo zabawy i uśmiechu na buźkach dzieciaczków. Jeżeli chcecie sprawić taką sama radość swoim pociechą zapraszamy do nas. Szczegóły u managera 500 115 649
  http://youtu.be/u2xIQk5sUtM

  PROMOCJE
  • Karnety dla rodzin
   Karnet dla rodzin
   Grunt to zdrowa i aktywna rodzinka:) Pomożemy Ci wprowadzić do Twojej rodziny zdrowy i aktywny tryb życia . Stworzyliśmy dla Was odpowiednie warunki. Przyjdź i przekonaj się sam! Szczegóły w recepcji 
  • studenci
   Promocja dla uczniów

   Za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej lub uczniowskiej jednorazowe wejście na siłownię lub zajęcia fitness 50% taniej. Promocja ważna do odwołania.

  GRAFIK ZAJĘĆ
  AKTUALNOŚCI