O firmie
Strona główna > O firmie
Sport, aktywność fizyczna, zdrowy styl życia – to nasza pasja, którą lubimy dzielić się z innymi.

Gymstation to nowy klub sportowy w Ostrowie Wielkopolskim. Oferujemy po raz pierwszy w Ostrowie możliwość gry w tenisa na krytych kortach. Gymstation to także fitness, zajęcia siłowe na nowoczesnym sprzęcie, porady dietetyka, masaże, sauna... oraz wiele innych atrakcji, przygotowanych z myślą o tym, byś mógł aktywnie i ciekawie spędzać wolny czas!

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Ci najwyższą jakość usług i by nasza oferta w jak najlepszym stopniu odpowiadała Twoim potrzebom i pragnieniom.

Sprawdzamy branżowe nowinki, kierujemy się trendami, ale równocześnie doceniamy tradycyjne, sprawdzone formy dbania o zdrowie i sprawność fizyczną. Dlatego poza ofertą sportową, obejmującą m.in. zajęcia fitness, body building, nordic walking i tenis, kładziemy nacisk także na odpowiednią dietę i relaks.

Nasza wykwalifikowana kadra zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci właściwie dobrać rodzaj i intensywność zajęć do Twoich możliwości, tak, by przynosiły one jak najlepsze efekty i dawały jak najwięcej satysfakcji.

Zapraszamy do naszej nowej siedziby na ul. Paderewskiego 2-6, w Ostrowie Wielkopolskim.

 

PROMOCJE
  • Karnety dla rodzin
    Karnet dla rodzin
    Grunt to zdrowa i aktywna rodzinka:) Pomożemy Ci wprowadzić do Twojej rodziny zdrowy i aktywny tryb życia . Stworzyliśmy dla Was odpowiednie warunki. Przyjdź i przekonaj się sam! Szczegóły w recepcji 
  • studenci
    Promocja dla uczniów

    Za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej lub uczniowskiej jednorazowe wejście na siłownię lub zajęcia fitness 50% taniej. Promocja ważna do odwołania.

GRAFIK ZAJĘĆ
AKTUALNOŚCI