DIETA
  Strona główna > Dieta

  Regularnie chodzisz na fitness, ale nie widzisz tego efektów? Przeanalizuj, jak się odżywiasz!

  70% sukcesu gwarantuje dobra dieta. Reszta jest dziełem ćwiczeń.

   

  Dieta to coś więcej niż krótkotrwała terapia - to wprowadzenie odpowiednich nawyków żywieniowych na długie lata, by cieszyć się zdrowiem i sprawnością fizyczną.

  Nadwaga i otyłość to problemy dotykające coraz szerszą grupę ludzi. Siedzący tryb pracy, brak ruchu, przepracowanie i stale obecny w naszym życiu stres nie działają na naszą korzyść. Jeśli do tego mamy niezbyt silną wolę, zdarza nam się podjadać lub łakomie rzucamy się na słodycze i niezdrowe przekąski.

  Nasz specjalista żywienia pomoże Ci odpowiednio zbilansować dietę i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów.

  Dzięki jego radom i instrukcjom nabierzesz odpowiednich nawyków żywieniowych. Dietetyk wskaże Ci, jakie produkty należy spożywać i jak można je przygotować, by były smaczne, ale równocześnie zdrowe.

  Oferujemy także pomoc osobom cierpiącym na szereg chorób wymagających odpowiedniej dietoterapii.
  PROMOCJE
  • Karnety dla rodzin
   Karnet dla rodzin
   Grunt to zdrowa i aktywna rodzinka:) Pomożemy Ci wprowadzić do Twojej rodziny zdrowy i aktywny tryb życia . Stworzyliśmy dla Was odpowiednie warunki. Przyjdź i przekonaj się sam! Szczegóły w recepcji 
  • studenci
   Promocja dla uczniów

   Za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej lub uczniowskiej jednorazowe wejście na siłownię lub zajęcia fitness 50% taniej. Promocja ważna do odwołania.

  GRAFIK ZAJĘĆ
  AKTUALNOŚCI